מתי כדאי להתחתן


מתי כדאי להתחתןהאם כדאי להתחתן בחורף?
אז הגיע הרגע, והוא הציע ואמרת כן או שאת הצעת והוא אמר כן 🙂 , עכשיו צריך לבדוק מתי כדאי להתחתן. האם אתם טיפוסים של קיץ או טיפוסים של חורף? יש שוני גדול בין שתי העונות שראוי לתת את הדעת עליו.

אם אתם בעניין של חתונת חורף יש לכך כמה יתרונות:

ראשית הרבה יותר קל למצוא אולם, יש פחות לחץ על תאריכים מה שנותן לכם את היתרון לבחור בנחת תאריך שיתאים יותר לכם ולאורחים. שיאי הביקוש בדרך כלל סביב חודש ספטמבר ויתרון גדול מאוד בחתונת חורף זה שהכול יותר זול, המנות, נותני השירות, וכו'.

יתרון נוסף הוא שניתן להקדים את החופה וזה לגיטימי כי מאוחר מדי זה חשוך וקר. לעומת זאת טקס בשקיעה זה רומנטי ומגניב ולא צריך לחזור הביתה בחצות או אחרי אלא לפני. החתונה הופכת לערב מהנה של בילוי ואוכל והאורחים לא מגיעים כבר עייפים רק בתשע בערב. הסטייק נאכל בשעה תשעה ולא באחת עשרה בלילה (בוא נודה בזה, מי אהב לאכול בשר בקר כזה מאוחר בלילה?)

אם עניתם על השאלה מתי כדאי להתחתן בתשובה חורף, הנה עוד כמה סיבות מדוע זה כדאי:

בחורף, הלוק של החתן בחליפה, עניבה וסט וכו' לא גורם לחתן להזיע כמו חמור באמצע הקיץ, עם כל הצילומים לפני החתונה והתיזוזים שלפני החתן מגיע מיוזע בחליפה היקרה והיפה שלו. חתונה בחורף מאפשרת להתנהל בקור רוח בחליפה כזו שמזג האוויר הישראלי לא ממש מפרגן לה.

הבנות יכולות להתפרע עם שמלות בשכבות שאפשר להוריד כשהערב מתקדם והרחבה הופכת ללוהטת וגם אפשר לרצות את הרב בקלות שלא אוהב מחשופים פרועים בחופה ולצאת שיקית ומקורית עם של או כיסוי מגניב.

חסרונות כשבודקים מתי כדאי להתחתן בחורף:

בעוד שאת האולם משריינים כמה חודשים מראש, את מזג האוויר ניתן לדעת באופן מוחלט רק באותו יום למרות שתחזית שבועית היא בדרך כלל מדויקת. זוגות רבים מתפללים שלא ירד להם גשם בחופה ואירוע שכזה תמיד נמצא תחת ענן של חששות.

הצילומים המקדימים לאירוע גם כן מוגבלים למקומות סגורים או כאלו שיש מחסה בקרבת מקום. להיט הצילומים האחרון של השפרצות ים, צבע וכדומה על השמלה יורד מן הפרק אלא אם כן הזוג ממש פרוע וחושק בצילומים רטובים.

רוב הזוגות חולמים על חופה תחת לכיפת השמיים במיוחד אם מזג האוויר נעים ומאפשר לפזז ולשוטט, לעשן ולנשום אוויר נקי תחת גג פתוח אחד. אבל מה לעשות שחייבים לנקוט אמצעי זהירות, ולמען שלום החתונה, עדיף ללכת על בטוח באולם.

גם האופציה של צילומים ליד הים עלולים להפוך לסוערים, החוף לרוב נראה נטוש ומוזנח והשמיים לא תמיד בהירים או מזמינים למרות שלפעמים אופטימיות משתלמת ולא חסרים ימים יפים ונעימים גם בחורף הישראלי.

למרבה הצער, הרוחות בים ובחוץ בכלל עלולות לעשות שמות בתסרוקתן של הכלות של נשים אשר עליה עמלו אנשי מקצוע שעות. מצד אחד יש את הלחות הנוראית בקיץ ומצד שני הרטיבות המייגעת בחורף מעמידה כל כלה בשכנת תסרוקת פרועה/מוזרה.

חורף או קיץ, תמיד כדאי לשאול את עצמכם לפני מתי כדאי להתחתן ולהתכונן בהתאם.

מזל טוב וחתונה מוצלחת