חתונה בים


חתונה בים - לא תמיד הפתרון המושלםחתונה בים תמיד נראית בסרטים נפלא. רעש הגלים, רוח נעימה, שמש מפנקת, הכול מתקתק, אין שום בעיה  ומיד אנו חושבים למה אנשים לא מתחתנים בים לעיתים יותר קרובות? הרי זה ממש מגניב.

ובכן חתונה בים זה ממש לא פיקניק. יש כמה מרכיבים שהופכים את הסיפור לאתגר של ממש.
המכשול העיקרי לחתונה שכזו הוא מזג האויר והתנאים.
החול הוא האויב הראשון עימו צריך להתמודד. הוא הרי ידוע כנכנס לכל מניי מקומות שהוא לא צריך להיכנס אליהם. הוא יקשה מאוד על האורחים ועל בני הזוג לעמוד, ללכת לחופה, ולרקוד.
מן הסתם חתונה בים תיאלץ להיות בקיץ כדי להימנע מרוחות חזקות מהים שעלולות להעיף את ההינומה ושאר מיני דברים הרחק. מרכיב הרוח יכול להוות מטרד של ממש. אם בקיץ אז בטח שלא בחודשי יולי או אוגוסט כאשר עומס החום בלתי נסבל. הדבר האחרון שאנו רוצים זה שהאורחים יזיעו במיטב בגדיהם החגיגיים.
חתונה בערב לא ממש באה בחשבון כי לא רואים כלום בחושך ועד שהבאנו את כולם לים, הוא ייראה שחור ומה הטעם בכך?

כמו חתונות בטבע (כן, ים זה טבע) ארגון החתונה וההפקה מסביב עלולה להיות מסובכת לוגיסטית מסיבות רבות כמו אישורים מהמשטרה, חוסר תשתיות, קייטרינג, עמדה לתקליטן, מציל שידאג לרוחצים בים מבין האורחים וכו'… (ראה חתונות בטבע).

אם אתם ממש מתעקשים על הרעיון כדאי לשכור מפיק אירועים שמנוסה בהקמת חתונות בים. הוא ייטיב להתמודד עם הקשיים שהים מעמיד בפנינו ויהיה לו ניסיון רב יותר. מה שיישאר לכם זה רק להחליט על מיקום ראוי ולטעום את האוכל, צלם וכל הדברים שמסביב. כמובן שזהו שיקול תקציבי בעיקר.

יש אולמות או גנים הנמצאים בסמיכות לים והם אופציית פשרה טובה למדי. עדיין יהיה אפשר ליהנות מאוויר הים והאווירה אך רחבת הריקודים והסביבה המרכזית יהיו מבוססים יותר.

חתונה בים זה דבר אפשרי והיו דברים מעולם. הכול תלוי בנחישות וכמובן בתקציב. אם וכאשר החלטתם ללכת על זה, עשו את שיעורי הבית היטב. שאלו אנשי מקצוע ואנשים שעשו את זה כבר כדי שהדרך תהיה לכם קלה יותר.

בהצלחה, מזל טוב ורחצה נעימה.

 

 


חתונה בים

השאר תגובה