חתונה כפרית


נמאס לכם מאולמות? רוצים  קצת טבע בחתונה?
קונספט של חתונה כפרית יכול להיות מתאים בשבילכם.

חתונה כפרית, חתונה בטבעדמיינו את החתונה שלכם מלאת קרני שמש אביביות, פריחה ריחנית, ציוצי ציפורים וטבע במלוא הדרו. נשמע הרבה יותר מרגש מאשר עוד אירוע סטנדרטי ויבש באולם חתונה רגיל, אחד מתוך המון.

הגישה של חתונה כפרית יוצרת אירוע הרבה יותר מגוון, נינוח וכיפי לאורחים ולזוג המאושר.

גני אירועים רבים הבינו את הקונספט והתאימו עצמם לחתונה מיוחדת באווירה כפרית, קלילה עם שילוב של טבע פסטורלי ונוחות של גן אירועים מוכן ומזומן לארח את החתונה המיוחדת שלכם.
שלא כמו חתונות בטבע בהן הארגון דורש לוגיסטיקה מרשימה, כאן הכול כבר מאורגן בצורה מקצועית לתת את הפתרון האידאלי לשילוב בין החתונה שלכם לטבע. כסאות, שולחנות, עיצוב, עמדת תקליטן, תאורה וכל שאר התשתית והמרכיבים הדרושים לאירוח אירוע מוצלח.
לכן, אין זה פלא שגני אירועים התרבו והפכו להיות פופולארים כל כך וחלק משמעותי בנוף החתוני המקומי.

איפה כדאי לחגוג חתונה כפרית?

אחד השיקולים המרכזיים תמיד הוא כמות המוזמנים. אם בחתונה שלכם יהיו מוזמנים רבים (מעל 250 בד"כ) תוכלו למצוא בקלות גני אירועים שיתאימו לכם. חשוב לזכור כי אם כמות המוזמנים קטנה יותר, והגן גדול האירוע עלול להיראות כריק או דליל מאנשים ואין זו השאיפה בחתונה. יש להתאים את כמות המוזמנים לגן עצמו. (חתונה קטנה)
לגני אירועים רבים יש שני מקומות לאירוח, אחד יותר גדול שמתאים לאירועים גדולים כמו חתונה בדרך כלל ואחד קטן יותר שמתאים לאירועים קטנים יותר כמו בר מצווה, בריתות וכו'. ייתכן ומספר המוזמנים שלכם מספיק קטן ויתאים למקום הקטן משניהם. כך תוכלו לוודא שהחלל נכון לדרישות החתונה המיוחדות.

שירותי קייטרינג מסופקים בדרך כלל במקום ותמיד יש פגישה של טעימות כמה חודשים לפני אירוע. כך תוכלו לבחור בין מספר התפריטים העומדים לרשותכם ותתאימו את זה שהולם את החתונה שלכם. ייתכן ותרצו תפריט קליל חלבי, או צמחוני לאירוע שלכם. לחובבי הבשר תמיד יש הרבה אופציות עם עמדות על האש למכביר. האפשרויות למאכלים אינן מוגבלות וחברות הקייטרינג מציעות מגוון תפריטים מהתבשילים של סבתא ועד למזרח הרחוק.

חותנה כפרית באווירה נכונה | חתונות בטבעאם האירוע שלכם מצומצם בטבעו ניתן למצוא מקומות שמתאימים לחתונה כפרית כמו מסעדות כפריות בטבע או כאלו שיש להן גינה יפה ונעימה ופינות ישיבה נוחות.כמו כן, וודאו עם התקליטן שהמוזיקה תהיה מתאימה לאווירה הקלילה והנעימה שבחרתם

הקפידו על עיצוב ברוח כפרי עם צבעים מתאימים כמו ירוק, צהוב וצבעי אדמה. תנו לעיצוב להשלים את האווירה הנכונה. עגלת לחמים ומאפים תמיד נראית טוב ועמדות שונות של מאכלים ישרו אוירה של יריד כפרי.

מזל טוב ובהצלחה.

 


חתונה כפרית

השאר תגובה