חתונה קטנה


חתונה קטנה ומטריפהחתונה קטנה היא הפתרון המושלם לאירוע אקסקלוסיבי, מצומצם ואינטימי. יש זוגות רבים אשר אינם חפצים בפסטיבל רב משתתפים ורוצים לערוך את האירוע בצורה פשוטה צנועה ומרגשת.

אם אירוע בוטיק קטן מתאים לחזון החתונה שלכם אז חתונה קטנה היא פתרון מושלם.

אין צורך באולם אירועים ענק, במערכת סאונד מפוצצת ובשולחנות אין ספור. עיצוב מוקפד, נכון ומושקע יכול להפוך את החתונה הקטנה שלכם ללהיט.

אחד היתרונות בחתונה קטנה הוא פיזור התקציב על פחות משאבים כך שכל פרט יעזור יצור חתונה מוקפדת ומופקת. אתם יכולים להחליט שאין צורך בתקליטן, ומוזיקת רקע לאורך האירוע מספקת אתכם. אפשר לבחור בין הגשה לשולחנות ובופה. הגשה לשולחנות מעטים תיצור אווירה אינטימית בין הסועדים, כמו ארוחת שבת גדולה. לעומת זאת, סגנון הגשה של בופה ייתן לאירוע את החופש שלו להיות גמיש ונעים לכולם.קישוטים נכונים ועיצוב פרחים חשובים מאוד לאירוע בסדר גודל כזה. פרחים זו השקעה נבונה לחתונה קטנה שכן הם ממש יכולים לעשות את האירוע מבחינה עיצובית.

דגשים חשובים לחתונה קטנהחתונה קטנה

אפשר לבחור מספר מקומות לאירוע של חתונה מצומצמת. זה יכול להיות גינה או חצר בית רחבת ידיים, אפשר לעשות זאת בים או בחיק הטבע בחורשה קטנה. חתונה קטנה מאפשרת לחסוך בהוצאות רבות שעלולות לייקר אירועים שכאלו בטבע אך עם בחירה נכונה של עיצוב ופרטים האירוע יכול להצליח ובגדול.

כדאי לבחור מוזיקת רקע נעימה אשר תשרה אווירה מתאימה, פינות ישיבה מסביב בנוסף לשולחנות יגרמו ליותר אינטאקציה בין האנשים. העיתוי המושלם לחתונה קטנה הוא יום שישי אחר הצהריים. זמן שהוא בדרך כלל ניחוח ורגוע. האוכל יכול להיות יותר קליל עם מנות חלביות יותר ולאו דווקא בשרים.

אופן התנהלות האירוע הוא יותר זורם ופחות מקובע כמו באירועים גדולים. קבלת הפנים מתרחשת בצורה טבעית עד שמגיעים לחופה ואז ממשיך האירוע.

מצאו מקום נכון לחופה שיאפשר לכולם לראות אותה בנוחות ושכולם יוכלו לשמוע את הרב.

השמיים הם הגבול בחתונה קטנה. חשבו על זה כמו מסיבה שכולה אתם. תנו לדמיון להתפרע ועשו את חתונת חייכם.

מזל טוב!


חתונה קטנה

השאר תגובה