תאריכים לחתונה


יש כמה גישות לבחינת תאריכים לחתונה ואלו משתנות מזוג לזוג בהתאם לרצונות ולההשקפות של כל אחד. כמו תמיד, הכול תלוי באיזו סוג של חתונה אתם רוצים, מה חשוב לכם יותר ומה פחות.

בחירת תאריכים לחתונה היא לא עניין של מה בכך ויש לתת את הדעת על כמה שיקוליםלזוגות המגניבים שבינינו שרוצים תאריך קל לזכירה כמו 11.11 או 12.12 וכו' כדאי לשריין כמה שיותר מהר מקום אירוע שכן תאריכים אלו נתפסים במהירות ולעיתים אף שנה מראש. הדבר הראשון שצריך לסגור זה מקום אירוע. אחרי בחירת המיקום שאר הארגון (צלמים, אוכל, די ג'יי וכו') מסתדר לפי זה.

אם תאריך מסוים חשוב לכם במיוחד, התקשרו למקום לפני שאתם מגיעים על מנת לברר אם התאריך פנוי. כך תוכלו לחסוך לעצמכם זמן יקר ומיותר. הזדרזו לחפש ולסגור מקום אם תאריך יפה זה משהו שחשוב לכם.

לזוגות בליינים שרוצים מסיבת חתונה מטורפת אל תוך הלילה כדאי לבדוק תאריכים לחתונה שנופלים על יום חמישי. לחתונות המתקיימות ביום חמישי יש יותר סיכוי להימשך אל תוך הלילה שכן רוב האורחים לא עובדים יום אחרי (יום שישי) ונכנסים לאווירת הבילוי בסוף השבוע כבר בחתונה. חשוב שהאלכוהול יזרום חופשי והאווירה תהיה משוחררת וכיפית.

אם מסיבה אל תוך הלילה זו נקודה חשובה עבורכם אז כדאי לארגן הסעות לנקודות מרכזיות עבור האורחים. כך הם גם יוכלו לשתות ולא לדאוג מי נוהג ואם הוא עייף או שיכור מדי.

לזוגות אדוקים כדאי להתייעץ עם רב, ובמקרה של כלה פגישה עם הרבנית לפני החתונה בה היא מחשבת את תאריך המחזור האחרון מסייעת בקביעת תאריך ראוי לחתונה.
קראו גם  תאריכים מותרים לחתונה ותאריכים אסורים לחתונה .על פי היהדות

לזוגות של הרגע האחרון מומלץ לבחור תאריך שאינו יום חמישי שכן זהו היום הכי מבוקש וגם הכי יקר. רוב הסיכויים שימי ראשון יהיו פנויים בדרך כלל והם גם יהיו יותר זולים. את היתרונות של יום חמישי כבר הזכרנו (תאריכים לזוגות בליינים).

לאלו המעדיפים לחסוף בהוצאות, אז כפי שאמרנו ימי ראשון ותחילת השבוע זולים יותר מימי חמישי. מלבד הימים גם תאריכים לחתונה בחורף יהיו זולים יותר מתאריכים בקיץ בבירור. חודשים דצמבר, ינואר ופברואר הם זולים משמעותית ואילו חודשי הקיץ הנעימים כמו יוני וספטמבר יקרים יותר. מקום טוב באמצע זה חודש אפריל בתנאי שאינו נופל על ספירת העומר.

כמובן שאם החלום שלכם זה להתחתן בגן, או לעשות חתונה בטבע התאריכים לחתונה המתאימים לכם הם חודשי הקיץ בלבד. רצוי להימנע מחודשי יולי ואוגוסט שכן אלו בדרך כלל חמים מאוד ועם הרבה לחות.

קראו גם את:

תאריכים מותרים לחתונה
תאריכים אסורים לחתונה


תאריכים לחתונה

השאר תגובה