אטרקציות לחתונה


כיום מוצעים לזוג הצעיר שלל אטרקציות לחתונה לשדרג ולשכלל את חווית האירוע לתת לאורחים ולזוג המאושר תחושה של ייחוד.
עם השנים עוד ועוד אטרקציות באות והולכות כך שכדאי להתעדכן ולראות מה מתאים לכם ולסוג האירוע אותו אתם רוצים להפיק. כמו תמיד באירועים כמו חתונה השמיים הם הגבול: הגעה לחופה עם מסוק, או כרכרה, זיקוקי דינור, מטס מטוסי קרב וכדומה…
בחרנו כאן למנות את הנפוצות והמקובלות נכון להיום.

האטרקציות לחתונה הסטנדרטיות המוצעות הן בדרך כלל:
מגנטים לאירועים – כאן מגיע צלם מיוחד, בלי קשר לצלמי הסטילס ווידאו ששכרתם שכל תפקידו הוא להנפיק במהלך האירוע מגנטים אשר עליהם מודפסות תמונות שלכם ושל יקיריכם מן האירוע עצמו. מגנטים לאירועים הם בדרך כלל הימור בטוח  מקרב האטרקציות לחתונה שכן אלו מהווים מזכרת מן האירוע והאורחים אוהבים שהם חלק בלתי נפרד מן החוויה.

העבודה עצמה דורשת זריזות ומספר אנשים, הצלם עצמו, המעצב שמעצב את התמונות ובוחר את הטובות ביותר להדפסה והיצירה של המגנט ולמינציה (ציפוי) שלו על מנת שיחזיק לאורך זמן. המחיר לתענוג שכזה הוא קצת פחות מאלפיים שקל כולל בונוסים של אטרקציות נוספות כמו עשן כבד או בועות סבון וכו'…

עשן כבד – קלאסיקה שלא עוברת עם השנים היא העשן הכבד. כמעט תמיד הוא יופיע בריקוד סלואו של הזוג וייתן אווירה קסומה לרגע המרגש של הריקוד הראשון הרומנטי של בני הזוג. העשן בעצם מופק מקרח יבש (פחמן דו חמצני) אשר ברגע האמת עובר חימום ומתפוגג לכדי עשן מכיוון שפחמן דו חמצני הוא כבד מן האוויר הוא נופל למטה ויוצר מעין ענן לבן ויפהפה. כמה מאות שקלים, בדרך כלל מגיע בעסקת חבילה עם בועות סבון, קונפטי וכו'.

בועות סבון – הוא אלמנט שנותן תחושה של חגיגה וקרנבל לרחבה. זוהי מכונה פשוטה שעובדת כמו הבועות סבון של הילדים רק גדולה יותר ואוטומטית. רצוי להיזהר עם הכמות שכן יותר מדי סבון על הרחבה יכול לגרום להחלקות מסוכנות ולא נעימות ברחבה. אם חפצה נפשכם בבועות סבון אז במינון נכון ורצוי כאשר העניינים מתחממים ברחבה. בדרך כלל העלות היא קטנה עד סמלית ומי שמארגן את העשן הכבד גם יכול לארגן את הבועות סבון.

תא צילום פרטי – אטרקציה חדשה בקרב החתונות הוא תא צילום פרטי. זהו בעצם תא עם מצלמת וידאו אשר האורחים נכנסים אליו לבד או בקבוצות ומאלחים לזוג הטרי ברכות איחולים ריקודים וכל מה שעולה להם בראש בעצם בצורה ספונטנית. כאשר הערב מתקדמם והאנשים קצת יותר שתויים וקצת יותר משוחררים אז התא מתחיל לתפקד כתא וידויים מצחיקים וזכרונות משעשעים. זה לא סיפור זול ועולה מעל 2500 ש"ח אך מעניק חוויות לכל החיים.

קונפטי – אלו הם פיסות נייר מתפוצצות אשר אפשר לרכוש באופן פרטי בחנויות צעצועים. יש כל מיני סוגים וצבעים כאשר המחירים נעים בין עשרות שקלים, תלוי בגודל ובאיכות. בדרך כלל מגיע עם עשן כבד, בועות סבון וכו' כך שלא צריך להתרוצץ יותר מדיי כדי למצוא.

קשקושים ושטויות לרחבה – טרנד שכבר התבסס בשנים האחרונות שמתסיס ומפלפל את האוירה ברחבה. סטיקלייטים, זרזראות זוהרות, שרשראות הוואי, קונפטי, כובעים מצחיקים ועוד, כל אלו מחולקים בדרך כלל על ידי הברמנים לרחבה כשהערב מתחיל להתעצם ובעצם יוצר עניין ושמח. רוב הזוגות מכתתים רגליהם לאיזור דרום תל אביב ופלורנטין שם יש המון חנויות שמוכרות את הצעצועים האלו בסיטונות ובמחירים שווים לכל נפש.

עם השנים עוד ועוד אטרקציות באות והולכות כך שכדאי להתעדכן ולראות מה מתאים לכן ולסוג האירוע אותו אתם רוצים להפיק, אך כאן מנינו את הנפוצות והסטנדרטיות נכון להיום. כמו תמיד באירועים כמו חתונה השמיים הם הגבול.
מזל טוב ובהצלחה.


השאר תגובה