הזמנת חתונה


אז הגיע הרגע לבחור את הזמנת החתונה שלכם.
מבולבלים? אל חשש אנחנו נשתדל לעשות לכם סדר.

כאשר אתם ניגשים לבחור הזמנת חתונה רצוי שאופי החתונה והזוג ישתקף בהזמנה.
יש כמה סוגים של הזמנות חתונה והם משתנות בהתאם לבחירות וההעדפות של הזוג.
ההזמנה היא בעצם הרושם הראשוני של האורחים על החתונה, עוד לפני שהם דרכו במקום האירוע. האופי, העיצוב, הכיתוב והניסוח אמורים לעורר את התחושה אותה אתם רוצים שההזמנה שלכם תיצור. אם זו התרגשות, שמחה, הזדהות או אפילו התרשמות, תנו להזמנה ליצור את האפרט הרצוי.

את הזמנת החתונה ניתן לבחור ממגוון סגנונות ועיצובים. יש הזמנות רומנטיות עם סמלים ואווירה רומנטית, יש הזמנות קלאסיות בניחוח של פעם, הזמנות מאיירות (צוברות פופולאריות הולכת וגוברת של הזמנות אלו בשנים האחרונות), הזמנות עם הומור, הזמנות מעוצבות עם פרחים מיובשים, גזירות ועיוב נייר ייחודיים ועוד ועוד. השמיים הם הגבול כשזה מגיע לעיצוב.

כיום ניתן למצוא באינטרנט פורמט הזמנת חתונהמוכן עם עיצובים מראש כשהזוג רק ממלא את הפרטים וההזמנות כבר מגיעות בדואר. ניתן לחסוך קצת בעלויות במקרה כזה. לא משלמים למעצב גראפי במיוחד וההזמנות מגיעות הביתה בלי התרוצצויות מיותרות.

אם בחרתם בית דפוס, וודאו שהוא מאפשר הדפסת ניסיון להזמנת החתונה בכדי לוודא שהגרפיקה והעיצוב יוצאים יפה על הדפסה. את מספר ההזמנות רצוי לחלק לפי משפחות ולא לא מוזמנים שכן הרבה מהאורחים חולקים את אותה ההזמנה וכך תוכלו לחסוך בעלויות. בדרך כלל רצוי שמספר ההזמנות יהיה משהו באיזור 65% ממספר האורחים כך שאם תצטרכו עוד, תרצו כמה למזכרת או אם יהיו טעויות במשלוח ישארו לכם הזמנות חתונה אקסטרה.

מעטפות ניתן לקבל בדרך כלל מגן האירועים או האולם עצמו ביחד עם מפה המראה את הדרך. אם תרצו מעטפות מיוחדות יותר תוכלו למצוא אצל בית הדפוס דוגממאות נוספות שונות.

את הזמנת החתונה שלכם כדאי לשלוח כחודש עד שלושה שבועות לפני החתונה ולא מאוחר יותר. כך אנשים לא יתבלבלו בתאריכים של החודשים ויהיה להם מספיק זמן לשריין את התאריך.

לא לשכוח לרשום על הזמנת החתונה:

שם של בני הזוג
שם מלא של ההורים
מקום האירוע
תאריך לועזי ותאריך עברי
שעת קבלת פנים ושעת חופה
פרטים לאישור הגעה עבור האורחים


השאר תגובה