טבעות אירוסין שטרן


טבעות האירוסין של ה.שטרן נחשבות ליוקרתיות ואיכותיות בשוק. השם ה.שטרן נושא עימו היסטוריה ארוכה של תכשיטנות ומומחיות בתחום אבני החן והצורפות.

בסניפים השונים הפזורים ברחבי הארץ ניתן למצוא מבחר של טבעות אירוסין שטרן מזהב לבן או רגיל ובשיבוץ אבנים שונות כשהנורמה בדרך כלל היא שיבוץ יהלום. הייחוד של טבעות אירוסין שטרן הוא העיצוב המיוחד והמקורי שלהן כשכמובן לכל דבר יש מחיר. טבעות ניתן למצוא במחירים שונים מרמה ראשונית המתומחרת באזור 1000$ ועד עשרות אלפי שקלים.

קצת על ההיסטוריה של ה. שטרן

ה.שטרן היא חברה ברזילאית אשר נוסדה על ידי האנס שטרן יהודי אשר היגר לברזיל מגרמניה בשנות העשרים. בתחילת דרכו שטרן היה סוחר אבני חן ולאט לאט ביסס את מעמדו והקים את החברה ה. שטרן על שמו. במהלך שנות ה-50 החלה החברה לקנות לעצמה שם במונחים בינלאומיים. החברה ייצרה תכשיטים מקוריים ומרהיבים ונקטה באסטרטגיות שיווק חדשניות ונועזות.

ה. שטרן ביסס את מעמדו גם מעבר לים באירופה והמזרח התיכון בשבצו אבני חן שונות בתכשיטים שונים ביניהם טבעות אירוסין ה.שטרן. השימוש באבני החן של ברזיל – טופז, אמתיסט, אווקמארין, הפך אותן למוכרות בכל בית. סלבריטאים ומפורסמים מכל העולם לובשים תכשיטים וטבעות ה.שטרן כסמל לסטטוס ויוקרה.

החברה שהתחילה עם אדם אחד מונה כיום מעל 3000 עובדים כשהחשובים ביותר ביניהם הם האמנים המייצרים תכשיטים וטבעות אירוסין.


טבעות אירוסין שטרן

השאר תגובה