טבעות אירוסין


רכישת טבעת אירוסין היא אחת המשימות החשובות והמאתגרות בתהליך הנישואין. הרי זוהי גולת הכותרת בהצעה, הגבר כורע על ברך אחת (לא חייב אבל זה הדימוי הקלאסי) ומגיש את טבעת האירוסין המנצנצת והחדשה אל בחירת ליבו.

על הטבעת להיות מרגשת, להותיר את הרושם הנכון כדי שתקלע לטעמה של האישה. כמובן שאחר כך היא תרצה להשוויץ בה בפני חברותיה. מכיוון שזוהי קניה בהפתעה והמשימה נופלת על אחריותו של הגבר יש בה קושי מסוים ורצוי להתייעץ לפני שניגשים לרכישה שכזו.

טבעות אירוסין בדרך כלל נעשות מזהב צהוב (בשנים האחרונות יש שינוי מגמה לעבר הזהב הלבן או שילוב בין השניים, כמו כל דבר באופנה זה מתחלף כל כמה שנים). אין חוקים ברורים לגבי העיצוב למעט שיבוץ יהלום או כמה יהלומים. ניתן למצוא עיצובים שונים בחנויות שהם חדשניים ומקוריים ויש עיצובים סטנדרטים ויפים השומרים על יופיים לאורך שנים רבות. הטרנדים החמים כיום חוץ מזהב לבן שהזכרנו הם טבעם עם יהלום בודד, היום ניתן לראות שיבוץ תחתי של יהלום בניגוד לשיבוץ עילי שהיה נהוג. עוד טרנד בטבעות אירוסין הוא שיבוץ יהלומים זעירים רבים במספר הנותן אפקט מנצנץ למרחוק. שיטה זו דורשת מיומנות רבה. יהלומים בצבעים כמו צהוב או ורוד גם מתחילים להיות נפוצים יותר כיום.

טבעת אירוסין אמורה ללוות את הכלה המיועדת למשך תקופה ארוכה. אפשר לשקול להוסיף תכשיטים נוספים תואמים שישלימו את המראה הכללי. עגילי יהלום או שרשרת יהלום הם אפשרויות קלאסיות. הורי החתן לעיתים נוהגים לקנות מתנה לכלה המיועדת ותכשיט תואם בדרך כלל זו אופציה טובה.

לא לשכוח, כבר נאמר כי יהלום הם החברים הטובים ביותר של האישה. כדאי להשקיע מחשבה בבחירת טבעת אירוסין אשר תהיה אתכם לנצח. מזח ובהצלחה.

טבעות אירוסין שטרן


טבעות אירוסין

השאר תגובה